Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Deň obce 6.septembra 2008

Typ: ostatné
Deň obce Tureň bol spojený so slávnostným odovzdaním revitalizovaného verejného priestranstva.
Deň obce Tureň bol spojený so slávnostným odovzdaním revitalizovaného verejného priestranstva za Starou krčmou, ktoré bolo spolufinancované Európskou úniou zo štrukturálnych fondov ERDF. Tento nový areál sa stane novým centrom pre stretávanie sa nielen detí a rodičov na novovybudovanom detskom ihrisku, ale takisto miestom pre oddych a v neposlednom rade miestom, kde sa budú obyvatelia našej obce stretávať pri rôznych verejných a spoločenských udalostiach. Na tento účel bude slúžiť najmä kryté pódium s možnosťou ozvučenia.
Program obecného dňa začal o 10:00 súťažami pre deti, popoludní pokračoval slávnostnou svätou omšou a skončil sa v neskorých večerných hodinách ľudovou veselicou.O bohatý kultúrny program a občerstvenie počas celého dňa sa postarala obecná samospráva, poľovníci, rybári a Czemadok. Programom sprevádzal Balázs Vojtek.
Fotogaléria z Dňa obce

Vytvorené: 25. 3. 2017
Posledná aktualizácia: 28. 5. 2017 23:48
Autor: