Értesítés - Oznam

Értesítés - Oznam

Okresný krízový štáb oznamuje obyvateľom obce Tureň aby  tí, ktorí majú záujem o testovanie sa prišli otestovať na COVID - 19 nakoľko hlavné mesto Bratislava bude posielať do okolitých dedín svojich obyvateľov. Nakoľko Bratislava z kapacitných dôvodov, nemôže otestovať svojich obyvateľov. Obyvatelia obce Tureň v tomto prípade budú uprednostnení, pri výkone testu COVID- 19.

A járási válságstáb értesíti a lakóságot, hogy azok, akik érdeklődnek a tesztelés iránt, jöjjenek teszteltetni magukat a COVID-19 vírusra, mivel Pozsony fővárosa a környező falvakba fogja küldeni a lakóit. Pozsony kapacitási okok miatt nem tudja letesztelni az összes érdeklődőt. Ebben az esetben Zonctorony község lakósai előnyben lesznek részesítve.

Vytvorené: 1. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 11. 2020 10:30