Navigácia

Výber jazyka

Obsah

MIKULÁŠ 2021 (všetky informácie dokopy) – 2021 MIKULÁS (minden információ egy helyen)

Typ: ostatné
MIKULÁŠ 2021 – 2021 MIKULÁS

MIKULÁŠ 2021

Z dôvodu súčasnej situácie sa tento rok Mikulášska akcia neuskutoční v miestnom parku, ale Mikuláš navštívi každé dieťa od 2 do 12 rokov s trvalým pobytom v obci na hasičskom aute.

Kedy: 05.12.2021

Čas: od 14:00 hodiny

Prosíme rodičov a deti , ak počujú alebo vidia prichádzať Mikuláša, aby vyšli na ulicu, nech nezdržiavame Mikuláša, aby sa včas dostal ku každému dieťaťu.

Mikuláš by chcel poprosiť deti, aby mu tento rok namiesto pesničiek a básničiek radšej niečo nakreslili. Obrázky by potom rád vyvesil na tabuľu pri hasičskej zbrojnici. Mikuláš odkazuje deťom, aby na obrázky, ktoré mu nakreslia uviedli svoje meno a priezvisko.  

Prosíme rodičov, ktorí by chceli, aby  Mikuláš doniesol balíček aj pre ich deti od 0 do 2 rokov a nad 12 rokov s trvalým aj bez trvalého pobytu, aby priamo zavolali Mikulášovi na telefónne číslo: 0949420639 v čase od 15:00 do 18:00 každý deň do stredy (01.12.2021).  - Ďakujeme za prejavený záujem.

Dávame do pozornosti, že na tejto akcií sa bude fotiť, a fotky budú zverejnené na webovej stránke obce ( www.obecturen.sk)

Zároveň Vás prosíme o dodržiavanie protiepidemiologických opatrení!

__________________________________________________________________________

2021 MIKULÁS

A jelenlegi helyzetre való tekintettel az idei Mikulás rendezvény nem a helyi parkban lesz megtartva, hanem minden gyermekhez, aki állandó lakhellyel rendelkezik falunkban 2-től 12 éves korig ellátogat a Mikulás személyesen tűzoltóautóval.

Mikor: 2021.12.05.

Idő: 14:00 órától

Kérjük a szülőket és a gyerekeket, ha látják vagy hallják érkezni a Mikulást, jöjjenek ki az utcára, ezzel is időt takarítunk meg a Mikulásnak, és így minden gyermekhez időben eljut.

A Mikulás szeretné megkérni a gyermekeket, hogy dalok és versek helyett az idén rajzoljanak neki valami szépet. Ezeket a rajzokat később szívesen kihelyezné a tűzoltószertár hirdetőtáblájára. A Mikulás azt üzeni  a gyermekeknek, hogy a neki rajzolt képeken tüntessék fel teljes nevüket.

Kérjük azokat a szülőket, akik szeretnének Mikulás csomagot bebiztosítani 0-2 éves vagy 12 éven felüli gyermekeiknek, állandó vagy nem állandó lakhellyel rendelkezőknek, hogy hívják közvetlenül a Mikulást a 0949420639 telefonszámon minden nap 15:00 és 18:00 óra között, szerdáig (2021.12.01.)  - Köszönjük az érdeklődést. 

Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy ezen a rendezvényen fotók is készülnek majd, a képek a falu honlapján (www.obecturen.sk) lesznek megtekinthetők.  

Egyúttal kérjük a járványellenes intézkedések betartását!

 

Približná trasa Mikuláša: A Mikulás hozzávetőleges útvonala:

trasa - útvonal Mikuláš 2021 

 


Vytvorené: 3. 12. 2021
Posledná aktualizácia: 3. 12. 2021 13:40
Autor: