Oznam (dane) – Értesítés (adók)

Oznam (dane) – Értesítés (adók)

OZNAM

V čase od 11. apríla do 31.mája 2022 si budú môcť občania osobne prevziať rozhodnutia za daň z nehnuteľností a daň za psa. Dane treba uhradiť do 31.mája 2022. Uhradiť sa dá bankovým prevodom, šekovou poukážkou alebo v hotovosti na obecnom úrade počas úradných hodín.

,,Dlhé dni na obecnom úrade,,

Dňa 03.05.2022 v utorok, a 04.05.2022 v stredu bude možnosť využiť dlhé dni na obecnom úrade, počas ktorých budú pracovníčky obecného úradu k dispozícií denne od 07:30 do 19:00 nepretržite, t. j. aj počas obedňajších prestávok. Občania si počas týchto dlhých dní môžu prevziať rozhodnutia, a zároveň ich pohodlne hneď aj zaplatiť v pokladni. Obec týmto ušetrí finančné prostriedky na poštovnom a žiada občanov o ústretovosť, aby využili tieto ,,dlhé dni,, a prišli si osobne vyzdvihnúť rozhodnutia a v rámci možností si aj vysporiadať daňové povinnosti.

ÉRTESÍTÉS

2022. április 11. és május 31. között az állampolgárok személyesen vehetik át az ingatlanadó és a kutyaadóra vonatkozó határozatokat. Az adókat május 31.-ig kell megfizetni banki átutalással, postai utalvánnyal vagy készpénzben a községi hivatalban a félfogadó órák szerint.

,,Hosszú napok a községi hivatalban,,

2022. május 3.-án, kedden és május 4.-én, szerdán lehetőség lesz kihasználni a hosszú napokat a községi hivatalban, melynek során a községi hivatal alkalmazottai folyamatosan elérhetőek lesznek 07:30-tól egészen 19:00 óráig, az ebédszünet alatt is. Az állampolgárok a ,,hosszú napok,, alatt nemcsak átvehetik a határozatokat, hanem meg is fizethetik a pénztárnál. A községi hivatal így pénzt takarít meg a postaköltségen, és arra kéri az állampolgárokat, hogy használják ki ezt a lehetőséget és vegyék át személyesen a határozatokat, és ha lehetséges, akkor rendezzék is az adókötelezettségüket.

Príloha

Vytvorené: 11. 4. 2022