OZNAM (skríningové testovanie) – TUREŇ - ÉRTESÍTÉS (országos tesztelés) – ZONCTORONY

OZNAM – skríningové testovanie – TUREŇ

• Oznamujeme občanom, že v dňoch 23. a 24. januára 2021 obec usporiada skríningové testovanie na ochorenie COVID-19 antigénovými testami.
  • Odberným miestom bude Hasičská zbrojnica v obci Tureň.
  • Testovanie sa uskutoční od 07:00 hod. do 16:00 hod.
  • Obedňajšia prestávka a dezinfekcia bude od 12:00 hod. do 13:00 hod.
  • Uprednostnení budú obyvatelia s trvalým pobytom v obci Tureň.
  • Výnimku z testovania má mládež do 15 rokov a seniori nad 65 rokov.
  • Testu sa nemusia podrobiť ani občania, ktorí v posledných 90 dňoch prekonali ochorenie COVID - 19 a majú od lekára potvrdenie. Testovať sa nemusia ani ťažko zdravotne postihnutí ľudia.

Vážení občania, aby sme sa vyhli dlhým radám, prosíme vás aby ste pristupovali k testovaniu podľa informačného letáku, ktorý Vám bude doručený do Vašich poštových schránok najneskôr do 22.01.2021. (Zoznam bude určený podľa čísiel domov.)

ÉRTESÍTÉS – országos tesztelés – ZONCTORONY

• Értesítjük a lakosságot, hogy 2021. január 23-án és 24-én a község megszervezi a COVID-19 szűrővizsgálatot antigéntesztekkel.
  • A tesztelés a helyi Tűzoltószertárban lesz megtartva.
  • A tesztelésre 07:00 órától 16:00-ig kerül sor.
  • Az ebédszünet és a fertőtlenítés 12:00 órától 13:00-ig tart.
  • Teszteléskor előnyben részesítjük a községünkben állandó lakhellyel rendelkező lakosokat.
  • Kivételt képeznek a tesztelés alól a 15 év alatti fiatalok, a 65 év feletti idősek és a súlyos fogyatékossággal élő emberek.
  • Azoknak a polgároknak, akik az elmúlt 90 napban átvészelték a COVID-19-et, és orvosi igazolással rendelkeznek, szintén nem kell a tesztelésen részt venniük.

Tisztelt állampolgárok, a hosszú sorok elkerülése érdekében kérjük, hogy a tesztelésre abban a sorrendben érkezzenek, ahogy az információs szórólapon szerepel, melyet a postaládájukban fognak megtalálni legkésőbb 2021. január 22-ig. (A sorrend házszám szerint lesz meghatározva.)

Vytvorené: 19. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 19. 1. 2021 14:12