Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Typ: ostatné
Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Falunk templomudvarának takarítását, gyomtalanítását tervezzük szerdán, május 4-én. Délután 16:00-tól aki tud, kérem jöjjön el segíteni. Várunk mindenkit, aki tenni akar falunkért. Kérjük, hozzanak magukkal valamilyen kerti szerszámot, pl. kapát, lapátot, vödröt, seprűt, kerti ollót, kesztyűt. Esős idő esetén a munkát máskorra halasztjuk.

 

V stredu 4. mája máme v pláne vyčistiť a vyplieniť burinu na dvore pri kostole našej obce. Od 16:00 popoludní, kto môže, prosím, príďte nám pomôcť. Vítaní sú všetci, ktorí chcú niečo spraviť pre obec. Prosím prineste si so sebou záhradné náradie, napr. motyku, lopatu, vedro, metlu, záhradné nožnice, rukavice. V prípade daždivého počasia sa práce posúvajú na neskôr.

11114

 


Vytvorené: 26. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 26. 4. 2022 10:56
Autor: