Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Typ: ostatné
1 Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Templomudvar takarítás

Falunk templomudvarának takarítását, gyomtalanítását tervezzük hétfőn, július 24-én. Délután 17:00 órától, aki tud, kérem jöjjön el segíteni. Várunk mindenkit, aki tenni akar falunkért. Kérjük, hozzanak magukkal valamilyen kerti szerszámot, pl. kapát, lapátot, vödröt, seprűt, kerti ollót, kesztyűt. Esős idő esetén a munkát máskorra halasztjuk.

Brigáda pri kostole

V pondelok 24. júla máme v pláne vyčistiť a vyplieniť burinu na dvore pri kostole našej obce. Od 17:00 popoludní, kto môže, prosím, príďte nám pomôcť. Vítaní sú všetci, ktorí chcú niečo spraviť pre obec. Prosím prineste si so sebou záhradné náradie, napr. motyku, lopatu, vedro, metlu, záhradné nožnice, rukavice. V prípade daždivého počasia sa práce posúvajú na neskôr.

11


Vytvorené: 20. 7. 2023
Posledná aktualizácia: 20. 7. 2023 13:45
Autor: