Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Výstava ovocia a zeleniny v škôlke

Typ: ostatné
V piatok 25. septembra pripravili škôlkari v Turni pod vedením svojich učiteliek celodennú výstavu ovocia a zeleniny, ktorú dopestovali ich rodičia, starí rodičia alebo známi.

Okrem chutnej zeleninky ako napríklad veľkých mrkvičiek, petržlenov, rajčín, tekvíc, čili papričiek a sladkého ovocia, medzi ktorým najväčšia atrakcia boli u nás dopestované figy, vystavovali škôlkari aj vlastnoručne pripravené obrázky lepené z kukurice, figúrky z gaštanov a iných jesenných plodov. Najväčšiu pozornosť návštevníkov, nielen detí ale aj dospelých, upútala stonožka vyrobená z cukety, paradajok a kalerábu a takisto štvornohé zvieratko vyrobené z cukety, papriky a tekvice. Zaujímavá bola napríklad aj loďka vyrobená z tekvice, šašo z tekvice, darčekový kôš plný rôznych zdravých dobrôt alebo úkryt pre vojakov z patizónu.

Touto cestou sa chceme poďakovať pani učiteľkám za zorganizovanie tejto výstavy a takisto všetkým deťom a rodičom za nápady a výtvory. Veríme, že sa táto milá akcia zapíše do škôlkarského kalendára a stane sa pravidelným spríjemnením jesene v našej obci.
Všetkým návštevníkom ďakujeme za dobrovoľný príspevok.

Vytvorené: 25. 3. 2017
Posledná aktualizácia: 27. 5. 2017 23:42
Autor: