OZNAM (skríningové testovanie – 2. kolo) – TUREŇ - ÉRTESÍTÉS (országos tesztelés – 2.forduló) – ZONCTORONY

OZNAM – skríningové testovanie (2. kolo) – TUREŇ

• Oznamujeme občanom, že v dňoch 30. a 31. januára 2021 obec usporiada skríningové testovanie na ochorenie COVID-19 antigénovými testami.
  • Odberným miestom bude Hasičská zbrojnica v obci Tureň.
  • Testovanie sa uskutoční od 07:00 hod. do 16:00 hod.
  • Obedňajšia prestávka a dezinfekcia bude od 12:00 hod. do 13:00 hod.
  • Testovaní budú obyvatelia s trvalým pobytom a prechodným pobytom v obci Tureň.
  • Výnimku z testovania má mládež do 15 rokov a seniori nad 65 rokov.
  • Testu sa nemusia podrobiť ani občania, ktorí v posledných 90 dňoch prekonali ochorenie COVID - 19 a majú od lekára potvrdenie. Testovať sa nemusia ani ťažko zdravotne postihnutí ľudia.

Vážení občania, aby sme sa vyhli dlhým radám, prosíme Vás, aby ste dodržali čas, ktorý bol uvedený na informačnom letáku, ktorý ste obdržali minulý týždeň. Harmonogram bude rovnaký, ako minulý víkend.

ÉRTESÍTÉS – országos tesztelés (2. forduló) – ZONCTORONY

• Értesítjük a lakosságot, hogy 2021. január 30-án és 31-én a község megszervezi a COVID-19 szűrővizsgálatot antigéntesztekkel.
  • A tesztelés a helyi Tűzoltószertárban lesz megtartva.
  • A tesztelésre 07:00 órától 16:00-ig kerül sor.
  • Az ebédszünet és a fertőtlenítés 12:00 órától 13:00-ig tart.
  • Tesztelve lesznek a községünkben állandó lakhellyel vagy átmeneti lakhellyel rendelkező lakosok.
  • Kivételt képeznek a tesztelés alól a 15 év alatti fiatalok, a 65 év feletti idősek és a súlyos fogyatékossággal élő emberek.
  • Azoknak a polgároknak, akik az elmúlt 90 napban átvészelték a COVID-19-et, és orvosi igazolással rendelkeznek, szintén nem kell a tesztelésen részt venniük.

Tisztelt állampolgárok, a hosszú sorok elkerülése érdekében kérjük, hogy a tesztelésre abban a sorrendben érkezzenek, ahogy az információs szórólapon szerepel, melyet múlt héten kaptak. A tesztelés időpontja a múlt heti beosztás szerint lesz.

Harmonogram - Időbeli beosztás

Vytvorené: 28. 1. 2021