Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Typ: ostatné
Templomudvar takarítás - Brigáda pri kostole

Falunk templomudvarának takarítását, gyomtalanítását tervezzük szerdán, július 27-én. Délután 17:00 órától aki tud, kérem jöjjön el segíteni. Várunk mindenkit, aki tenni akar falunkért. Kérjük, hozzanak magukkal valamilyen kerti szerszámot, pl. kapát, vödröt, seprűt, kerti ollót, kesztyűt.

 

V stredu 27. júla máme v pláne vyčistiť a vyplieniť burinu na dvore pri kostole našej obce. Od 17:00 popoludní, kto môže, prosím, príďte nám pomôcť. Vítaní sú všetci, ktorí chcú niečo spraviť pre obec. Prosím prineste si so sebou záhradné náradie, napr. motyku, vedro, metlu, záhradné nožnice, rukavice.


1

2


Vytvorené: 25. 7. 2022
Posledná aktualizácia: 25. 7. 2022 12:42
Autor: