Veľkokapacitné kontajnery - Nagykapacitású konténerek

Veľkokapacitné kontajnery - Nagykapacitású konténerek

Oznamujeme obyvateľom, že v sobotu, 25.apríla od 08:00 – do 12:00 hodiny budú vyložené veľkokapacitné kontajnery na nasledujúcich miestach v obci: vedľa domu so súpisným číslom 223, na parkovisku pri MŠ, vedľa domu so súpisným číslom 187- pri moste, vedľa domu so súpisným číslom 79- pri Čiernej vode , na Slanisku oproti domu so súpisným číslom 519 a 2 kontajnery pred Ternom. Do kontajnerov je zakázané dávať konáre, fóliu, betón, tehly, celý nábytok, pneumatiky, obaly z postrekov a farieb, nebezpečný odpad, elektroniku a zakázané je ukladať odpad vedľa kontajnerov. Do kontajnerov je možné dávať napríklad: parkety, PVC, rozbitý nábytok a sedačky, auto plasty a nárazníky.
Vedľa každého kontajnera budú stáť poslanci obecného zastupiteľstva, aby udržali poriadok.

Prosíme občanov, aby dodržali nariadenie úradu verejného zdravotníctva a pri vývoze nosili rúška a rukavice.

Felhívjuk a lakóság figyelmét arra, hogy április 25-én, szombaton 8:00 - tól 12:00 – óráig nagykapacitású konténerek lesznek elhelyezve a következő helyeken a faluban: a 223-as házszám melletti területen, az óvoda melletti parkolón, a 187-es házszám melletti területen- híd mellett, a 79-es házszám melletti területen- Fekete víz mellett, 2 konténer a Terno előtti területen, és a Sóvetőn az 519-es házszám előtti területen. A konténerekbe tilos rakni ágakat, fóliát, betondarabokat, téglát, egészbútorokat, autógumikat, permetező tartályokat és flakonokat, valamint festékdobozokat, veszélyes hulladékot, elektronikai cikkeket. A konténer mellé nem szabad hulladékot rakni. A konténerekbe a következő hulladékokat szabad rakni: linóleum, parkett, darabokra szedett bútor és ülőgarnitúra, ütköző és egyéb műanyag autóalkatrészeket. A konténerek mellett a képviselőtestület tagjai fogják őrizni a rendet.

Kérjük a lakóságot, hogy tartsák be a korona vírus-járvány terjedésének megelőzése érdekében a kormány rendeletét és viseljenek védőmaszkot és kesztyűt.

Vytvorené: 20. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 4. 2020 9:43